Celebrating its 12th anniversary this year, SCC Comm.& Consultancy was found in 2007 with the aim of providing integrated communication strategies for international companies who are interested in to develop business in Turkey.

SCC helps to tell your story and deliver the right message…

SCC Comm.& Consultancy provides dynamic and creative solutions that are unique for each and every one of its partners, serving to build the right bridge between their business and target audience.

Providing effective communication services and solutions to our partners in line with the ethics in global PR practices, we plan, perform and manage the communication processes by approaching them strategically.

Şirketinizin kamuoyu mesajlarını ve hizmetlerinizi içeren basın bültenleri hazırlayarak, ilgi çekici press kitler oluşturarak bütün bu bilgi paylaşımlarını güncel medya veri tabanıyla servis ediyoruz.

Gazetecilere, her gün yeni ürünler ve ticari işbirlikleriyle ilgili olarak şirketlerden basın bültenleri yayılıyor. Günümüz dünyasında geleneksel medya, verilmek istenen mesajlarınızın kamuoyuyla paylaşılmasında çoğu zaman yeterli olmuyor.

Şirketinizin dijital iletişim stratejisini bugünün gerçekleriyle oluşturmak, medya ve blog yazarı işbirlikleriyle birlikte entegre kampanyalar yürüterek çalışmalarınızın geniş kitlelere duyurulmasını sağlıyoruz.

Çok uluslu bir şirket de olabilirsiniz, sadece yereli de düşünebilirsiniz…

Hedeflerinize uygun partnerle işbirliği yapmanız kamuoyu algınızı yönetmek için en kolay yoldur. Şirketinize uygun fark yaratacak sponsorluk çalışmaları geliştirmek, bu ilişkileri yönetmek ve iletişimini gerçekleştirmek bizim işimiz!

Detaylar

Hakkımızda

SCC sadece iletişim yapar, zamana değer katar…


SCC İletişim, entegre iletişim sunmak amacıyla 2007 yılında kuruldu. SCC İletişim bu sene 10.yılını kutluyor.
PR sektöründe iş ortaklarına özel dinamik, butik ve yaratıcı çözümler sunan SCC İletişim, iş dünyasıyla iletişim dünyası arasında köprü kuruyor.
PR sektörünün temel etik değerleriyle iş ortaklarına etkin iletişim hizmeti sunan SCC, iletişimi stratejik olarak ele alıp, planlıyor, uyguluyor ve yönetiyor…

Detaylar..
0
0
0
0